Netentegre, Cari - Stok - Kasa - Fatura programıdır. Bilgilerinize istediğiniz bilgisayardan 24 saat ulaşabilirsiniz

HakkımızdaEvren yazılım, bilgisayar ve yazılım alanlarında faaliyette bulunmak üzere 1999 yılında Antalya'da kurulmuştur. Turizm,Restaurant,Mağazacılık sektörünlerinde yazılımlar geliştirmek üzere iş dünyasına atılan Evren yazılım, bugün, farklı sektörlere hitap eden ürünleriyle de yurt çapında birçok işletmenin yazılım ihtiyaçlarına çözümler üretmektedir.

Kuruluşundan bu yana, konusunda lider bir yazılım firması olmayı amaçlayan Evren Yazılım, tüm üretim sürecini bu misyonu doğrultusunda planlamış ve konusunda uzman Yazılım ekibiyle son teknolojiyi kullanarak değişik sektörlere özel yazılımlar üretmeye devam etmektedir. Aynı zamanda firmanıza ve işinize standart paket programların yetersiz kaldığı durumlarda size özel yazılım çözümleri üretmekteyiz.

Evren Yazılım, Ürünlerine Bilişim teknolojilerini en kısa sürede yansıtarak en kaliteli ürünü oluşturmayı daima ilke edinmiştir.

Evren Yazılım müşterilerin ihtiyaç duyduğu desteğin hayati önem taşıdığı bilinci ile müşteriye ulaşan destek yapılanmasına çok önem vermektedir. Bu doğrultuda sizlere en hızlı biçimde yardımcı olabilmek için ;

* İnternet(Online)
* Telefon(7/24 destek ekibimiz ile)
* Yerinde destek

ve Yurt çapındaki bayilerimiz ile daima yanınızdayız.

Firma Bilgileri :

Evren Yazılım Donanım Mühendislik İth. İhr. Tur. Tic San. Ltd. Şti.
Saray Mah. Huriler Sok. Demirağa Apt. No:23/B Alanya/Antalya

Tel : 0242 512 49 70(pbx)
Fax : 0242 513 88 67
Mail: info@evren.com.tr